Volkswagen Crafter, krava līdz 3,5 t

Atjaunots pirms 5 d.
Cena
4 500
per mėnesį
Privāts pārdevējs
Klaipėda, Lietuva
Mikroautobusa tips
Krava līdz 3,5 t
Izlaiduma gads
2007-03
Sēdvietu skaits
3
Degvielas tips
Dīzelis
Ātrumkārbas tips
Mehāniskā
Nobraukums
225 309 km
Stūre
Labajā
Jauns / lietots
Lietots
Pirmās reģistrācijas valsts
Anglija
Garums
Pagarināts (L3)
Augstums
Augstāka modifikācija (H3)
VIN numurs
Auto aizdevums

Šį ar bet kurį kitą automobilį galite įsigyti išsimokėtinai, be pradinio įnašo bei įkeitimo. Paskolos suma iki 25 000 €. Paskolos pasiūlymą gaukite dabar, o išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Aprīkojums
Citi aprīkojumi
Latvijā neekspluatēta
Komentāri
Volkswagen Crafter Luton CR35 109 LWB su liftu, 2007 iki 3,5t, dyzelinis 2461cc variklis, 3 kėdės, mechaninė greičių dėžė. LUTON modelis

Nusipirkau šitą automobilį tik vienkartiniui pervežimui iš Anglijos į Lietuvą. Pervažiavau visą Europą be jokių problemų. Pakrovimas buvo maksimalus - 3,5 tonos iki lubų ir pilnai iki galinių durų - automobilis nebuvo pasėdęs nuo svorio. Pastebėjimas, kad automobilį iki 3,5 tonos gali būti vairuojamas su B kategorija, kaip lengvasis automobilis. Greitį sugebėjau išvystyti iki 110km/h (70mylių/h) ir jaučiau, kad galėjau daugiau spausti, bet neturiu didelės patirties su tokiais dideliais gabaritais, tai nerizikavau.

Greičių dėžė valdosi puikiai, sankaba puiki. Pardavėjas, iš kurio pirkau, sakė, kad praeitais metais keitė turbiną ir dar kažką. Viskas matosi atsidarius kapotą. Variklis dirba puikiai. Galiu pažiūrėti sąskaitą-faktūrą, jeigu domina, bet atsidarius po kapotu viskas matosi. Galinis keltuvas veikia puikiai. Gamintojas deklaruoja, jog kelia iki 500 kg. Kėliau 250 kg ir du žmones, tai nebuvo jokių problemų.

Po mašina nelindau, tad negaliu pasakyti ar važiuoklė puiki, bet jokių pašalinių garsų nėra, manevruoja lengvai, tvarkingai. Kažko labai nėra ką papasakot, nes vairavau tik 4 dienas. Jei dirbčiau darbą su pervežimais, būtinai pasilikčiau, nes būčiau labai patenkintas šituo auto.

Talpa kroviniui: 4m x 2m x 2.15m ir dar talpa virš stogo: 2m x 0.9m x 0.7m

Kėbulas yra nenaujas, virš 10 metų, turi porą mažų įlenkimų, parūdijimų, viskas matosi nuotraukose. Jei reikia daugiau nuotraukų, prašykite ir atsiųsiu į el. paštą.

Žymėjimas padengtas profesionaliai, galėsite nusilupti be problemų. Tai tiesiog limpanti plėvelė.

SVARBU: angliška registracija ir vairas dešinėje.