Seat Ibiza, 1.9 l., hečbeks

Grāmatzīme 8 reizes Atjaunots pirms 6 d.
Cena
1 000
per mėnesį
Cena
Cena runājama
Privāts pārdevējs
Vilnius, Lietuva
Izlaiduma gads
2003-11
Nobraukums
222 000 km Pārbaudiet
Dzinējs
1896 cm³, 63 ZS (47kW)
Degvielas tips
Dīzelis
Piedziņa
Priekšējā
Ātrumkārbas tips
Mehāniskā
Stūre
Kreisajā
Riteņu izmērs
R14
Pašmasa, kg
1090
Sēdvietu skaits
5
Auto aizdevums

Šį ar bet kurį kitą automobilį galite įsigyti išsimokėtinai. Finansuojama suma gali būti didesnė už automobilio vertę. Pasiūlymą gaukite dabar, o automobilį išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Degvielas patēriņš l/100km
Pilsētā
5,00
Ārpus
4,00
Vidējais
4,50
Komentāri
Tvarkingas automobilis, buvo šeimoje naudojamas kaip atsarginis, tad važinėta nedaug, tačiau neužsistovėjęs. Lietuvoje jau virš 5 metų, o pravažiuota tik ~40 000km (pirktas su 180 000km rida, dabar 220 000). Pakeisti tepalai, filtrai, priekinė važiuoklė (pusašis, traukės, granata), naujos M+S padangos, priekyje sudėtos pioneer kolonėlės, el. langai. Taip pat sankaba keista tik nusipirkus. Yra kėbulo pabraižymų. Labai ekonomiškas, kuro valgo šiek tiek virš 4l/100km, traukos pilnai užtenka važinėjant mieste, patikimas ir važinėjant tolimesnėse kelionėse, nebuvo jokių problemų.

Baigėsi tech, tačiau poros savaičių bėgyje tvarkysiu gedimus, kaina atitinkamai kils: nedega rankinio lemputė, galinio rato (rankinio) stabdį reikia išardyti ir pavalyt, paviršutiniškai pavalyti vairuotojo pusės priekines kalades - daugiau problemų kaip ir nėra, tad čia itin smulki investicija i tech arba pats gali pasidaryt skyrus laiko, nes papildomų dalių jokių nereik - galėsiu parodyti tech. apžiūros dokumentą su "gedimais".

Jei kils papildomų klausimų, skambinkite telefonu.
Seat Ibiza Cenu vēsture
Seat Ibiza automobiļu vērtēšanas vēsture, kas izgatavota 2003 gadā. Trim līmenis, aprīkojums un stāvoklis netiek ņemts vērā.
  • Augstākā cena
  • Vidējā cena
  • Zemākā cena
This site uses cookies to provide you with a great user experience. By using autoplius.lt, you agree to our use of cookies. More info.
ES piekrītu