Dethleffs DL550, kemperis

Grāmatzīme 18 reizes Atjaunots 2019-11-23
Cena
6 900
per mėnesį
Eksportam
6 900 €
Izlaiduma gads
2004-12
Tehniskā skate līdz
2021-09
Tips
Kemperis
Sēdvietu skaits
8
Guļamvietu skaits
5
Degvielas tvertnes tilpums, l
30 l
Jauns / lietots
Lietots
Pirmās reģistrācijas valsts
Šveice
Tīrā ūdens tvertne, l
25 l
Notekūdeņu tvertne, l
10 l
Auto aizdevums

Turistinį namelį ar automobilį galite įsigyti išsimokėtinai, be pradinio įnašo bei įkeitimo. Paskolos suma iki 25 000 €. Paskolos pasiūlymą gaukite dabar, o išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Aprīkojums
Salons
Mini virtuve Duša Telts
Komentāri
Parduodamas labai gero stovio kemperis. Buvo ir yra prižiūrimas. Registruotas mažas svoris, kad galėtu tempti ir su lengvuoju automobiliu. Geros C padangos.
Yra elektrinis atkabinto kemperio valdymas pultu, nuleidžiamos kojos, geros būklės galingas gelinis akumuliatorius, 220V jungtis su 15m šarvuotu laidu, dujų ir vandens rezervuarai, šildymo ortakiai visame namelyje, saulės elektrinė su reguliavimo stotele nuolat krauna ir pakrovus automatiškai atsijungia. Interneto stotelė, ištraukiamas prieangis, dušas, dvi kriauklės, 12 ir 220v konverteris, naujai atrestauruota važiuoklė ir stabdžiai, naujas stovėjimo ratas, trys stoglangiai, visur užuolaidos, roletai ir tinkleliai nuo vabzdžių, 4 išorinės talpyklos, dujinė viryklė ir orkaitė, šaldytuvas. Viskas pilnai funkcionuoja, neišlaužyta, visi langai ir stoglangiai sandarūs, visur yra užraktai su raktu. Turi dvi rozetes: buitinė ir transportavimo. Labai geras išplanavimas, tinka didesnei šeimai komfortiškai gyventi.
Keitimai nedomina. Tik skambučiai.
This site uses cookies to provide you with a great user experience. By using autoplius.lt, you agree to our use of cookies. More info.
ES piekrītu