Branson F 42C, F47Rn, F47Cn, traktori

Grāmatzīme 26 reizes Atjaunots pirms 9 stundām
Cena
14 200
+ nodoklis
per mėnesį
Izlaiduma gads
2020-01
Tips
Traktori
Jauns / lietots
Jauns
Dzinējs
40 ZS (30kW)
Auto aizdevums

Šią ar kitą techniką galite įsigyti išsimokėtinai, be pradinio įnašo bei įkeitimo. Paskolos suma iki 25 000 €. Paskolos pasiūlymą gaukite dabar, o išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Aprīkojums
Papildus aprīkojums
Hidraulika
Citi aprīkojumi
Garantija Pārdod līzingā
Komentāri
Mažas, tvirtas, galingas!
Traktorius Branson F42C savo klasėje atitinka brangesnių konkurentų tokių kaip Kubota, John Deere techninius parametrus, bet kaina yra žymiai prieinamesnė!
Branson - F42Cn (40AG, su kabina) - 14200+PVM. (Nauja partija!!)
Frontalinis krautuvas už papildomą kainą.

Branson traktoriai pasižymi aukšta kokybe. Šie traktoriai yra puikus pasirinkimas komunalininkams ir profesionaliems sodininkams.

Branson traktorių gamykla KUKJE Machinery Co bendradarbiauja su Yanmar (Japonija) ir John Deere (JAV). KUKJE Machinery Co. yra sudarius gamybos sutartį su JAV variklių gamintoju ''Cummins''. Taip pat gamykla yra tiekėjas Generac. Cummins varikliai užsitikrinę kokybiško ir patikimo variklio statusą jau daugelį metų. Šie varikliai pasižymi tyliu darbu ir mažom kuro sąnaudom. Branson traktorių varikliai išlaikė griežtą 1500 valandų trukmės testą, kuris gali būti lyginamas su 5000 valandų normaliomis sąlygomis.

Garantija 3 metai. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, skubus atsarginių dalių pristatymas.
Traktoriai atitinka visus ES darbų saugos ir taršos reikalavimus.
PAPILDUS INFORMĀCIJA
www.ordo.lt
www.branson-lietuva.lt
https://www.facebook.com/BransonLT
www.autoplius.lt/ordo
Naujoji g. 31A, LT-62175, Alytus
UAB „ORDO” įkurta 1992m. Įmonės veiklą sudaro kelios pagrindinės kryptys – komunalinių paslaugų teikimas Alytaus mieste ir didmeninė bei mažmeninė prekyba. Įmonės autoservise atliekame krovininių ir lengvųjų automobilių kuro sistemų remontą, kompiuterinės diagnostikos paslaugas, bei kuro apskaitos sistemų montavimą visų tipų transporto priemonėse.
Prekiaujame Branson traktoriais, žemės ūkio technika ir jų atsarginėmis detalėmis.
Mob.tel. +370 650 49759
Pārdevējs
UAB ORDO
Alytus, Lietuva
This site uses cookies to provide you with a great user experience. By using autoplius.lt, you agree to our use of cookies. More info.
ES piekrītu