AIO CM, SC, IK, IK/PR,, zemes apstrādes tehnika

Grāmatzīme 2 reizes Atjaunots pirms 8 d.
Cena
4 000
+ nodoklis
per mėnesį
Jauns / lietots
Jauns
Izlaiduma gads
2020
Tips
Zemes apstrādes tehnika
Auto aizdevums

Šią ar kitą techniką galite įsigyti išsimokėtinai, be pradinio įnašo bei įkeitimo. Paskolos suma iki 25 000 €. Paskolos pasiūlymą gaukite dabar, o išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Aprīkojums
Aprīkojums
Piekarināms Hidrauliskais papildinājums Garantija Pārdod līzingā
Komentāri
Itališkos laiko patikrintos AIO žemės dirbimo frezos su apsauga nuo akmenų, darbinis plotis nuo 1 metro iki 6,5 metro. Darbinis gylis iki 33cm. Kūginiai guoliai užtikrinantys ilgaamžiškumą dirbant net ir nepalankiausiomis sąlygomis. Puikiai išlygina ir paruošia dirvą sėjai. Su dviejų cilindrų hidrauline prikabinimo sistema galima naudoti frezą ir sėjamąją kaip vieną mechanizmą.
Su kombinuotu mechanizmu vienu važiavimu atliekamos dvi funkcijos, paruošiama dirva ir sėjami grūdai, tai padeda taupyti laiką ir pinigus.
AIO frezos puikiai atlieka savo funkcijas tiek sunkiose tiek ir lengvose žemėse, tai puikus pasirinkimas taupiai ir nepriekaištingai paruošti dirvą sėjai.
Kainos priklauso nuo komplektacijos ir darbinio pločio.
Skambinkite mums ir mes parinksime jums tinkamiausią rotorinį žemės kultivatorių.
PAPILDUS INFORMĀCIJA
www.galuotas.lt
www.autoplius.lt/galuotas

Meistrų g. 12, LT-02189 Vilnius, Lietuva
(netoli Vilniaus oro uosto)
Mob. tel. +370 612 00201
Mob. tel. +370 687 32883
Bendras tel. (+370 5) 2 161 061

Nauja žemės ūkio technika, KIOTI traktoriai, BELARUS traktoriai, MTZ traktoriai, priekabos, šienapjovės, augalų smulkintuvai, plūgai, kratytuvai, diskiniai skutikai, frontaliniai krautuvai, srutovežiai, kombainai, žemės ūkio technika, traktoriai Vilniuje, komunalinė technika, atsarginės dalys traktoriams, atsarginės dalys žemės ūkio technikai, atsarginės dalys komunalinei technikai, padargai, traktoriai ir jų atsarginės dalys didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba.
Pārdevējs
This site uses cookies to provide you with a great user experience. By using autoplius.lt, you agree to our use of cookies. More info.
ES piekrītu